Mar 20

Для розширення можливостей імітації кінофільму в камері Canon XL2 передбачені ручні настройки глибини кольору, різкості, зменшення шуму, посилення кольору і відтінків.
.и бачити, як в кіно
Цілий ряд функцій забезпечує схожість отснятого матеріалу з кінофільмом або фотографією. Можна вибрати одну з двох колірних матриць - кіно або відео.
Интернет магазин мебели кухонная мебель интернет магазин shurup.net.ua. Функція V Detail (детальна по вертикалі) зменшує дозвіл по вертикалі, а функція Skin Detail (деталі шкіри) дозволяє настроювати відтінки (фазу) і насиченість тонів шкіри, щоб зробити їх м’якшими і теплішими, усуваючи необхідність макіяжа. Функція Film Grain (зернистість плівки) привносить теплоту, імітуючи природну зернистість і спотворення, характерні для плівки.
У камері Canon XL2 передбачений також ручний контроль установок еталону RGB, рівня настройки, основного опорного імпульсу і посилення.
Повна творча свобода
Дві призначені для користувача кнопки можна набудувати на будь-які з безлічі ручних установок восьми функцій, доступних через меню. Ці кнопки дозволяють швидко …

Цифрова відеокамера Canon XL2 →

Mar 19

Canon DC21 DVD

Posted by

Canon - Canon DC21 DVD

Функція вибору рамки автофокусування
•Запись аудіо
2-канальна Dolby Digital, 48 кгц
•Карта пам’яті
mini SD
•Разъемы
USB
•Питание
BP-208 (850 мач)
•Дополнительные функції Canon DC21
Автоспуск, Проглядання/пошук запису, Режим запису LP, Вбудована водстветка для відеозйомки, Вбудований спалах
•Размеры (Д х Ш х В, мм)
51 x 91 x 126
•Вес Canon DC 21 (грам)
410
•Комплект постачання Canon DC 21
Відеокамера Canon DC21, акумулятор BP-208 (850 мач), мережевий адаптер, USB кабель, наплічний ремінь
•Гарантия Canon DC 21
24 місяці

цифрова відеокамера Canon DC21 DVD відеокамери dvd вибрати відеокамеру кенон огляд відіокамера тест камер купити cenon вибір диск драйвери відео камера DC 21 …

Canon DC21 DVD →

Mar 18

Canon MVX35i

Posted by

Canon - Canon MVX35i

Дуже якісно зібраний корпус, ніяких зазорів, поскрипувань і люфтів.
Перевертаю камеру, дивлюся маркіровку - «Зроблено в Японії», можна було і не сумніватися.
Корпус досить сильно витягнутий у висоту і щільно покритий кнопками і важелями управління. Особливо багато їх в ніші, яку займає ЖК-монітор в складеному стані.
Великий діаметр передньої лінзи об’єктиву - вірна ознака хорошої світлосили і роздільної здатності. Зліва від нього і трохи нижче розташовано вузьке вертикальне віконце фотоспалаху і світлодіод відеопідсвічування.
Справа, під долонею оператора, дві великі пластикові пробки. Перша - це лючок для дискової батареї. Дивлячись на його розмір і положення, можна вирішити, що міняти елемент живлення треба як мінімум раз в тиждень.
А ось під другою пробкою ховається повноцінний роз’єм S-Video, річ для любительської камери украй рідкісна і дуже цінна, оскільки позбавляє оператора від необхідності постійно носити з собою шнур-переходник.
ЗНІМАЄТЬСЯ. Апарат вимагає деякого часу, причому скоріше не на …

Canon MVX35i →

Mar 17

Canon HV10

Posted by

Маркер рівня, що є на екрані, спрощує процес вирівнювання об’єкту зйомки по центру.
HV10 дозволяє одним натисненням кнопки перемикатися в режим запису Standard Definition (SD) і знімати відеозображення з дозволом формату 4:3 для перегляду на традиційних телевізорах.
Програмне забезпечення в комплекті постачання, портал CANON iMAGE GATEWAY і опис технологій
В комплект постачання моделі HV10 входять додатки Canon ZoomBrowser EX (для Windows) і ImageBrowser (для Macintosh) для роботи з цифровими фотозображеннями.
Набуваючи даної відеокамери, Ви дістаєте можливість реєструватися і отримати 100 Мбайт простору для зберігання відеокліпів і фотографій в онлайн галереї CANON iMAGE GATEWAY, де можна зберігати альбоми фотографій, а також посилати їх друзям і родным1 .
Датчик CMOS для відеозображень стандарту HD
Висока якість датчиків CMOS Canon для цифрового фотографування отримала широке визнання серед фахівців. Саме використання цих датчиків стало основою успіху цифрових дзеркальних камер Canon серії EOS.
Безперервний процес досліджень і розробок дозволив …

Canon HV10 →

Mar 16

Canon - Цифрова відеокамера Canon MVX4i

Єдиним прикрим виключенням став диск перемикання режимів - обертається він невиправдано туго.
Корпус виконаний з полірованого пластика кольору «графить», але, не дивлячись на лаковий глянець, відбитки пальців на нім не помітні. Обводи достатньо плавні, проте при цьому створюється враження, що маєш справу з якимсь серйозним науковим приладом: все дуже функціонально, немає ніяких натяків на порожнє прикрашення.
Численні роз’єми прикриті щільними кришками, що, звичайно, не захистить апарат у разі падіння у воду, але додасть надійності при зйомці в умовах високої вологості або запиленої. Шкода, що на корпусі не знайшлося місця для коннектора S-Video - на деяких компактних камерах Canon він є.
«Кіска» - це, звичайно, краще, ніж нічого, але зручності зайвий елемент комутації не додає, до всього іншого, вона може просто загубитися. Справедливості ради треба сказати, що мініатюрний роз’єм для неї виконаний дуже акуратно і навіть позолочений.
Фотоспалах і світлодіод відеопідсвічування не висувні - вони весь час на вигляді, але із-за …

Цифрова відеокамера Canon MVX4i →

Mar 15

Canon MV880X

Posted by


Режим 16:9
В цій цифровій відеокамері передбачений широкоекранний режим високого дозволу 16:9 для імітації кінофільму при відтворенні на телевізорі з широким екраном. Дисплей формату «поштова скринька» відображає в правильній пропорції і без геометричних спотворень відеоматеріали формату 16:9 при зйомці і відтворенні.
А для досягнення панорамного ефекту при відео- і фотографуванні до камери в стандартній комплектації додається 0,6-кратний ширококутний конвертер.
Зручність і простота в роботі
У відеокамері MV880X передбачено все для максимальної зручності зйомки і відтворення. І розташування кнопки «Easy» для перемикання між повністю автоматичним і програмним режимами, і конфігурація інших кнопок вдало підібрані виходячи з природного положення пальців оператора, що дозволяє, не відволікаючись, управляти роботою камери однією рукою.
На ергономічному овальному корпусі поміщаються «втоплені» кнопки і заглиблені перемикачі, що забезпечує простоту управління і комфортне відчуття обтічної форми.
Додаткова зручність при зйомці досягається застосуванням спеціальних зовнішніх кнопок, …

Canon MV880X →

1 2